ספורטאים מצטיינים

מיכאל לויטן

מיכאל נולד באוקראינה בשנת 2001, במשפחתו הורים ואח צעיר. לפני שנתיים עלה לישראל במסגרת תוכנית נעל"ה, כאשר משפחתו נותרה באוקראינה. למחרת הגעתו לישראל כבר הגיע לאימוני האתלטיקה, משום שהיה מתאגרף מקצועי ורצה להמשיך לפתח את גופו. הוא התאהב במקצוע יידוי פטיש. מבחינה מקצועית, זכה באליפות ישראל לנוער 2019, עם תוצאה הקרובה לשיאו האישי שנקבע מוקדם יותר השנה 49.80 מ' ב6 ק"ג. מוקדם יותר השנה השתתף במחנה אימונים בינלאומי בבלרוס ובתחרות בינלאומית שם, וסיים במקום ה-4 עם תוצאה של 53.98 מ' ב-5 ק"ג, שיפור גדול לשיאו האישי. ב-2019 בתחרות הראשונה בקטגוריית הנוער עם משקל פטיש של 6 ק"ג קבע תוצאה מעולה של 49.80 מ' תוצאה הגבוהה יותר מתוצאה לספורטאי פעיל בצבא. יתרה מזאת, מיכאל גם תלמיד מצטיין בבית הספר וזכה בתעודת הצטיינות שכבתית בשנה שעברה. המטרה הגדולה של מיכאל העונה היא לשבור את שיאו האישי ולקבוע תוצאה שתקנה לו את המעמד של ספורטאי מצטיין בצה"ל על מנת שיוכל להמשיך לגור בכפר בתור ספורטאי בוגר ולהמשיך להתאמן.

עמנואל מקונן

עמנואל מקונן מבאר שבע, יליד 2002. הגיע לכפר בשנה שעברה וכיום לומד בכיתה י'. בשנת 2016 ניצח במרוץ עמק חפר לקדטים והשנה זכה במקום 1 באליפות ישראל לקדטים בריצת כביש ל-5 ק"מ. עמנואל מתאמן כיום תחת המאמן אמיר רמון, ואנו צופים לו עתיד מזהיר בריצות ארוכות בשנים הבאות. השנה הוא נכנס לראשונה לגיל הנוער ועליו גם לעלות בדרג וגם לשפר את תוצאותיו האישיות.

גפן שחר

גפן נולד בישראל בשנת 2002, משפחתו מקיבוץ קטורה בדרום. הוא הגיע לנעורים שנה שעברה, לכיתה י"א למגמת ניהול עסקי, לאחר שחי במשך מספר שנים בארה"ב על מנת להמשיך להתפתח באתלטיקה. מן הרגע הראשון המאמן אלמיהו זיהה בו פוטנציאל גדול וכיוון אותו להישגים רבים. באליפות ישראל לנוער במרוצי כביש 5 ק"מ סיים במקום ה-5. השנה החל להתאמן תחת מאמן מאוד מוכר אמיר רמון העובד מטעם אגודת עמק חפר שאותה גפן מייצג. אנו מייעדים את גפן לצאת למחנות אימונים, כולל מחנה בינלאומי, על מנת שיעמוד על הפודיום באליפות ישראל השנה. 

אנה אזנאורובה

אנה הגיעה לכפר בשנה שעברה במסלול של תכנית נעל"ה כמעט מהימים הראשונים החלה להתאמן אצל המאמנת ג'ניה בזריקות. אנה ילידת 2004 שנה שעברה הייתה בתחרויות לגילאי 15, זכתה במדליית הכסף בהדיפת כדור ברזל בתחרות המנהל וזכתה במדליית הכסף באליפות ישראל לקדטיות ביידוי פטיש. אנה מייצגת את אגודת הפועל עמק חפר. אנו צופים לאנה עתיד עשיר בתחרויות וניצחונות.