09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

הפנימיה

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

מרכז הלמידה

Previous Next

מרכז הלמידה בכפר הנוער הינו סביבה לימודית אשר מאפשרת לתלמיד ללמוד בדרך אחרת שלא התאפשרה קודם לכן בכיתה המסורתית ולצמצם פערים.
ההוראה במרכז הינה יחידנית או בקבוצות קטנות, מה שמאפשר מיקוד רב יותר בתלמיד ובצרכיו. היחס האישי והיתרונות הרבים שמצאנו בלימוד במרכז למידה הובילו אותנו להחלטה לפתוח את המרכז הן בשעות הבוקר והן בשעות אחר הצהריים:

  • בשעות הבוקר לפי מערכת מסודרת מובילה מורה לחינוך מיוחד ביחד עם מורים נוספים מבית הספר את מרכז הלמידה, בכדי לאתר קשיים בלמידה ולתת מענה מתאים.
  • בשעות אחר הצהריים מלווים את התלמידים מורים נוספים מבית הספר וסטודנטים להוראה. התלמידים בפנימיה יכולים להוסיף שעות במרכז הלמידה או להוריד במהלך היום בהתאם לצרכים שלהם ובתיאום מראש  עם המחנכות. לפי הצורך התלמידים
  • יכולים להגיע למרכז הלמידה באופן עצמאי לצורך הכנת שיעורי הבית, תגבור במקצוע מסוים, תרגול לקראת מבחנים או שינון ותרגול החומר לפני מבחני בגרות. בנוסף, כל קבוצה מקבלת סדר יום על פיו עליה להגיע בכל יום, בשעה מסוימת, שקבועה מראש ,למרכז הלמידה.

תלמידי הפנימיה מדווחים כי מרכז הלמידה תורם להם רבות וניכר כי לרוב הם משתמשים בו לצורך חזרות ותרגולים לפני מבחנים ובעיקר מבחני הבגרות. הוכח שהפעילות במרכז הלמידה משפרת את יכולת התלמיד לגשת ולהצליח בבגרויות השונות.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org