חדשות הכפר


8.6 הצגת סיום שנה תיאטרון בשיתוף תיאטרון קרובsep 1

בתאריכים 8-9/6 העלנו את ההצגה "משהו טוב לחיות בשבילו" כסיום חגיגי לשנה מלאה בלמידה ועשייה בחוג התיאטרון בפנימייה בשיתוף עם סדנת התיאטרון בתיאטרון קרוב.

ההצגה "משהו טוב לחיות בשבילו", שנערכה כעיבוד מתוך מחזהו של ניקולאי ארדמן מביאה את הסיפור של כל אחד ואחד מאיתנו במרדף אחר משמעות החיים, תהילה ופופולאריות בחברה.
על ההצגה עבדנו רבות במשך מספר חודשים בשיעורי התיאטרון כאן בפנימייה ובימי חמישי פעם בשבועיים ימי סדנאות אינטנסיביים בתיאטרון קרוב.

במהלך העבודה על ההצגה למדנו על עצמינו, על חברינו ויצרנו קבוצה מגובשת ואוהבת.

תודה לכל משתפי הפעולה שלנו במהלך שנת העשייה הזו, ובעיקר לתיאטרון קרוב שתרם לנו את משכנו המיוחד לערב אחד ומהידע המקצועי שלו לאורך כל השנה.

sep 5 sep 3 sep 2
17-18.6 סופ"ש אחרון בכפר:
הסופ"ש האחרון בכפר היה גדוש ורווי באירועים ופעילויות מהנות.

sep 6סחנה

בתאריך ה17.6 יצאו כל חניכי הכפר לשישי בסחנה. בבוקר הייתה עצירה שבה כולנו אכלנו יחד ארוחת בוקר. לאחר מכן המשכנו בנסיעה והגענו לסחנה.

החניכים מאד נהנו והייתה אווירה מעולה. כולם נכנסו לבריכות ונהנו מהמקום. בנוסף, צוות המטבח בעזרת המדריכים והצוות הצעיר פינקו אותנו בעל האש משובח ומוצלח.

חזרנו לכפר בשעות הצהריים. האירוע היה מאד מוצלח ונתן ספתח מעולה לתחילת השבת האחרונה בכפר לשנת 2016.

דיסקו

בתאריך ה17.6 התקיים הדיסקו האחרון בכפר. הדיסקו היה בבית הלבן. באווירת FULL MOON.

לדיסקו הגיע דיגיי חיצוני, חולקו הפתעות, נתלו בדים על התקרה ותפאורה אשר תאמה את נושא הדיסקו, היה אוכל, שתייה ובעיקר הרבה כייף ואווירה טובה. החניכים נצבעו בצבעים זוהים, רקדו ונהנו מאד. היה מאד מוצלח.

מסיבת בריכה

ביום שבת ה18.6 נערכה מסיבת בריכה בכפר. המסיבה נוהלה על ידי הצוות הצעיר, ובעזרתם של המדריכים. במסיבה היו אטקרציות רבות. הגיע צלם מגנטי לצלם את כל האירוע. היה תותח קצף ענק. היו מכונות פופקורן, ברד, וצמר גפן מתוק. כמו כן, חולקו ארטיקים, גומי, פירות, ג'לי ועוד הרבה מטעמים כיפיים.

היה אירוע מוצלח ביותר והחניכים מאד נהנו.

sep 10 sep 8 sep 7
ערב פרידה צוות צעיר 2016

ב18.6 התקיים ערב פרידה מהצוות הצעיר שעוזב, בינהם עדי פינקו המורה חיילת וקומנה ז’.sep 11

הערב התחיל במועדון מרכזי לשם הגיעו משפחותיהם והמדריכי הצוות הצעיר, דבי נתן דורון ויפעת פתחו בדברים שמסכמים את השנה של עשייה שעברה על הצוות הצעיר. הורי הצוות שיתפו בחוויה שלהם בתור הורה לצוות צעיר בכפר, אימו של אדם השינשין מצבר הגדילה והפתיעה אותו לסיום השנה בישראל.

אחרי סיום הפרידה האינטימית במועדון מרכזי עברו הצוות ומשפחותיהם לאולם.תרבות.לערב פרידה כולל עם חניכי הכפר, אשר קיבלו אותם עם זיקוקים וליוו אותם למקומם. אחרי שיפעת נשאה דברים כל קבוצה הציגה את המחווה הקטנה שהכינה לצוות צעיר שלה: סירטון, שלטים, פרחים, מילות פרידה ועוד.

הערב כולו היה מרגש ונוגע, החניכים הראו אהבה וכבוד לצוות הצעיר שלו ולנו הקהל היה כיף להתבונן.

20.6 קייטנת קיץ 2016
כמידי שנה כאשר הסתיימו הלימודים ב20.6 חניכים רבים בחרו להישאר בכפר לזמן נוסף של כיף.

במהלך הקייטנה היו פעילויות רבות שהכין הצוות הצעיר בתוך הכפר כגון הרמז, פעילות בריכה, ג'סט דאנס, פוייקה, פעילות יצירה, הכנת חלות, קריוקי ועוד.

היו גם כן פעילויות מחוץ לכפר מאוד מושקעות כגון מימידון, איי ג'אמפ, סרט, יציאה למכון דוידסון בו הילדים למדו על כוח המשיכה, חשמל סטטי ועוד.

בסוף הקיטנה הילדים יצאו לשלושה ימים בצפון עם סנפלינג, קיאקים הקייטנה היתה הזדמנות לחניכים ליצור חברויות חדשות וזמן נוסף לכיף והנאה. היתה אווירה מאוד נעימה בקייטנה, במיוחד בסוף השבוע האינטימי שכולם עשו קבלת שבת ביחד, ובערב הלכו לפעילות קהות במועדון. החניכים מאוד נהנו בקייטנה, והיא איפשרה להם לסיים את השנה בחיוך עם ציפייה לשנה הבאה.

sep 13 sep 12
מחנה הכנה לחניכים שהתקבלו
במחנה ההכנה הראשון היו 40 חניכים ובשני 35 חניכים.sep 15

במהלך מחנות ההכנה למדו החניכים את התנהלות היומיום בקבוצה, תוך שיחות, ניקיונות, פעילויות, למידה בבית הספר וארוחות בחדר האוכל, ממש כמו שגרה רגילה בפנימייה.

בין הפעילויות היו סדנאות מדעים של מכון ויצמן, אחד נגד מאה, פעילות חשיפה לאתלטיקה, חפש את המטמון בכפר, פעילויות היכרות, רחצה בבריכה וארוחת ערב בבריכה.

30.8 הגעת החניכים לפנימייה והערכות לשנת הלימודים החדשה- תשע"ז

31.8 התחלת הלימודים באופן רשמי!

2.9 שבת ראשונה בכפר:

גיבשנו את החניכים, היתה פעילות שבת על בסיס האולימפידה

6.9 מפגן פתיחת שנה חגיגי כולל זיקוקים! בערב חגיגי פתחנו את שנת הלימודים. החניכים הופתעו לצפות מופע זיקוקים מרהיב תחת כיפת השמיים. כל קבוצה הציגה את השם שנבחר לקבוצה שלה, חניכי יב' בירכו את השכבה הצעירה, בקיצור היה שמח.

sep 20 sep 16
בימים אלו מושלם פרויקט מבואת חדר האוכל- פרויקט היסטורי ראשון וייחודי מאין כמוהו בו הכניסה לחדר האוכל עוצבה מחדש בתמונות היסטוריות מיומו הראשון של הכפר ועד ימינו אנו.

הנכם מוזמנים להתרשם: