סיפורי הצלחה

טום ההאסקי
טום הוא האסקי סיבירי בן שנתיים. הוא הגיע אלינו מכלבייה בחיפה לאחר שמשפחה ויתרה עליו. הוא אומץ שוב ונדחה על ידי המשפחה השנייה. נגרמה לו חרדת נטישה קשה שהיבאה לכך שהיה קשה להסתדר איתו. עבודה עם טום בכלבייה פתרה את הבעיות שנגרמו לו וכעת הוא חי אצל משפחה מדהימה (בתמונה משמאל).

איימי מטבריה
את אימי, כלבה שהגיעה אלינו, יחד עם ששת גוריה בני השבועיים, מהסגר בטבריה. איימי הייתה במצב נפשי ובריאותי לא טוב. לאחר שטופלה ושוקמה נמצא לה בית מדהים שבו יש כלב נוסף (תמונה שמאלית למטה).

תהליך אישי
אלי (שם בדוי) הגיע לכלבייה כ"סיכוי אחרון" לאחר שלא מצא את עצמו במסגרת ביה"ס הוא הגיע לכלבייה "במקרה", בהיותו נער עם עוצמות ויכולות ניתן היה לראות מיד כיצד הוא מתחבר עם הכלבים , העוצמה הפנימית שלו, שהקשתה עליו בתוך המסגרת הקונבנציונאלית של ביה"ס ביססה אותו כדמות משמעותית בתהליך של אילוף ושיקום הכלב

שיקום כלב תוקפני
פורגי, שהגיע לכלבייה לאחר פנייה של עמותת "ראשון אוהבת חיות", היה כלב תוקפני מאוד. פורגי שיקום עם הנערים/ות, שבמהלכו שינה את התייחסותו לחלוטין והפך לכלב מקסים. את הכלב אימצה משפחה אוהבת שמדווחת על קליטה מוצלחת (תמונה ימנית למטה). דבריי נציגת העמותה: "רואים שטוב לכלב, הוא פורח, תודה לכם שלא ויתרתם עליו!"

דרור וג'ולי – בתהליך שיקומי
דרור הגיע אלינו כיוון שתקף אנשים. ג'ולי בגלל שתקפה כלבים אחרים. בשלב זה מפגשים של abh הכלבים עם אנשים וכלבים אחרים עברו בהצלחה. ואנחנו ממשיכים בשיקום…