תחרות המועדונים בין קבוצות הפנימייה

בשבת התקיים השלב הסופי של תחרות המועדונים בין קבוצות הפנימייה של הדסה נעורים. כל קבוצה עבדה מספר חודשים בכדי לעצב את המועדון ואין ספק שכולם עשו עבודה ממש טובה, המועדונים נראים מדהים!!!!

המודל עליו הסתמכנו הוא ניהול ויצור פרויקט: ניתן לכל קבוצה בפנימייה מודל מוקטן של המועדון הקיים עליו הם נתבקשו להגיש מספר רעיונות לעיצוב ושיפור המתחם, כל קבוצה קיבלה תקציב ויצאה לעבודה.

החניכים השתמשו בחומרים ממוחזרים ורעיונות חדשים לעיצוב השטחים הללו (צמיג של אופניים, פחיות מזון לעציצים, עץ ממוחזר עליו ציירו ועוד).

הקבוצות נשפטו לפי מספר פרמטרים: מס' הילדים שהשתתפו בפרויקט, עבודה עצמית אל מול שימוש בכוח עזר חיצוני, יצירה עצמית מול קניה, ועוד.

הזוכים בתחרות היו: קבוצת חבצלת (קבוצת נעל"ה כיתה יוד') במקום הראשון (הקבוצה בה הציורים על עץ ממוחזר), קבוצת דרור וקבוצת צפרירים במקום השני (עץ משפחה עם תמונות ממוסגרות- קבוצת צפרירים, דולפינים ושקיעה- קבוצת דרור). ברכות לזוכים!

ברצוננו להודות למנהלות הפרויקט דבי אדלר אם הבית ועדי פרופסורסקי רכזת האירוחים על הניהול והליווי של קבוצות הפנימייה מתחילת התהליך ועד סופו. תודה לרונית ביטון האדריכלית שתרמה מזמנה וטיפלה בצד המקצועי של הפרויקט, תודה לשופטים הנכבדים שבחרו בקבוצות המנצחות: יאן, ליאת, דורון, רונית ודבי, תודה לדרך כפר על התרומה לפרויקט, והכי חשוב תודה למדריכים ולחניכים המדהימים שלנו שעמלו וטרחו בכדי לעצב את סביבת המחייה שלהם בפנימייה לפי טעמם, זוהי רק התחלה של מסורת שאנו מקווים שתחזיק לשנים רבות.