דברי פתיחה: נתן ביטון מנהל הכפר

ידידים ובוגרים יקרים,
אנו נמצאים בעיצומה של שנת הלימודים תשע"ח, אנו ממשיכים בכל הכוח ללמוד ולהשכיל , לפתח עצמאות ובגרות, לגדול ולהתפתח בעולם הטכנולוגי העכשווי.

natanאנו ממשיכים בשיתופי פעולה אשר מטרתם לאפשר לנו העשרה בתחומים רבים ומגוונים בעזרת חברות גדולות במשק: DELLEMC, סימנס והמרכז האקדמי רופין, ויחד איתם לומדים על פיתוחים טכנולוגיים המצאות חדשות וכישורי חיים אשר מיועדים להכין את החניכים שלנו לחיים עצמאיים.

השנה קלטנו מעל ל-120 חניכים חדשים והיד עוד נטויה. ככל שירבו מספר התלמידים בכפר נתחזק . אנו ממשיכים לצמוח ולפתח את התחום הטכנולוגי ולזכות להכרה ממשרדי הממשלה ובראשם משרד החינוך .

30 חניכי הכפר המהווים את קבוצת XO 7039 המייצגת את הכפר בתחרות פירסט ישראל מתכוננים יום ולילה לקראת התחרות, הראשונה תתקיים ב-17/12 והחניכים מחכים לכך בקוצר רוח.

בהמשך השנה נצא למסע שורשים לאתיופיה, המסע לפולין גם הוא יתקיים כסדרו בניהול נשות הדסה אשר דואגות לכך שחניכי הכפר ייקחו חלק במסע חשוב זה עשרות שנים.

אנו בפתחו של חג החנוכה, חג שכולו אחדות, אור ושמחה. אני רוצה לנצל את המעמד ולאחל לכולכם חג שמח. אנו בכפר נדאג לייצר אווירת חג ושמחה לחניכי ועובדי הכפר.

תודה לכל בוגרי וידידי הכפר המלווים אותנו, נשמח לראותכם בכפר!

שלכם ועבורכם
נתן ביטון מנהל הכפר