09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

בית הספר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

אודות בית הספר

התפיסה החינוכית

בבסיס ה"אני מאמין" של בית הספר נמצאת תפיסת העולם כי חינוך והשכלה הם הנתיבים העיקריים והמשמעותיים ביותר למוביליות חברתית, התפתחות אישית ולקיחת אחריות כאזרחים פעילים וערכיים בחברה הישראלית. אנו מאמינים כי השגת תעודת בגרות ותעודה טכנולוגית, כמו כן הפנמת ערכים כמו מצוינות אישית, אחריות חברתית ועבודה קשה, מהווים מפתחות להצלחה בעתיד. האמונה הבסיסית והעמוקה שלנו שכל אחד יכול למנף את חייו להצלחה בכל תחום מתחומי החיים.

כדי לממש את תפיסתנו החינוכית, אנו משקיעים מאמץ ביצירת קשר אישי ובניית מערכות יחסים המושתתות על אמון והעצמה של הסגל החינוכי עם התלמידים. בית הספר, סגל המחנכים, המורים והסגל הייעוצי משקיעים אמצעים ומאמצים רבים על מנת לאפשר לכל התלמידים, כל אחד על פי יכולתו וכשרונו הטבעי, להגיע להישגים רבים וגבוהים, הן ברמה הלימודית והן ברמה הרגשית-חברתית על ידי טיפוח מצוינות, חינוך ערכי ומענה לימודי, רגשי וחברתי מדויק ומותאם אישית.

מסלול לעתיד

מדיניות ביה"ס היא להעניק ולהתאים לכל תלמיד מסלול למידה אישי ומותאם ככל הניתן לצרכיו, לקצב התקדמותו ולכשרונו הטבעי. צוות בית הספר מכוון את תלמידיו לבגרות מלאה על מנת למקסם את האפשרויות העומדות בפני התלמידים בחייהם הבוגרים. תלמידים אשר אינם בוחרים במסלול של בגרות מלאה מקבלים הזדמנות שווה להתמחות בתחומים אחרים בהם הם מצליחים יותר בשילוב של תעודת בגרות חלקית.
אנו רואים ברכישת מקצוע לחיים יעד חשוב למוביליות בחברה הישראלית ולהשתלבות במשק העבודה הישראלי העתידי ופועלים להתאים מסלול הכשרה מקצועית ותעודות מקצוע לתלמידים הבוחרים במסלול זה לקראת סיום חוק לימודיהם.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org