09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

המכללה הטכנולוגית

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

אופק לעתיד

אופק אקדמי

הנדסאים שמסיימים בהצטיינות שנה א׳ ייבחרו ע״י צה״ל להמשיך בלימודים לתואר מהנדס מכונות במגוון מוסדות להשכלה גבוהה בישראל. הלימודים לתואר מהנדס הם במימון מלא של משרד הבטחון וצה״ל. במהלך הלימודים, סטודנטים שלומדים להנדסה משתתפים בקורס קצינים טכניים, ומתגייסים לתפקידי פיקוד טכנולוגיים יעודיים.

גיוס לצה״ל

המכללה מקיימת שיתוף פעולה פורה עם צה"ל, שמלווה את התלמידים בתקופת לימודיהם במכללה במסגרת העתודה הטכנולוגית של חיל החימוש, ובהשתתפותם של חיילים מצטיינים במסלול ההכשרה הבינ"ל. בוגרים שלנו שהתגייסו לשורות צה"ל, כבר בראשית גיוסם עברו קורס הכשרה מקצועי שדרג את רמתם המקצועית כגבוהה שהביא לשיבוצם ביחידות צה"ל המובחרות ביותר.

אופק תעסוקתי

בוגרי המכללה יבטיחו עבור עצמם מגוון של אפשרויות פרנסה וקידום מקצועי. הבוגרים יוכלו להשתלב בתפקידים מגוונים כגון :פיתוח בתעשיות השונות, ניהול פרויקטים, עבודות מחקר, ניהול ופיתוח תהליכי ייצור ועוד.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org