09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

ביקור שר האוצר בהדסה נעורים

ביקור השר בכפר נוער הדסה נעוריםהשר מספר על לימודיו בכפר

ביום ד', ה-4/1/17, התקיים מפגש מרגש בו חזר שר האוצר, משה כחלון, אל כפר הנוער "הדסה נעורים" בו למד (סיים בשנת 1978) ובו התחנך גם אחיו המשמש כסגן ראש עיריית ירושלים.

השר שיתף את החניכים בסיפור חייו ואיך בזכות המחנכת שלו סיים את התיכון בהצלחה: "כמו שהצלחתי, למרות הקשיים המשפחתיים, אני מאמין שכל ילד יכול ושלכל ילד מגיע לקבל הזדמנות שווה. ההשקעה בחינוך היא הדרך הטובה ביותר לצמצום הפערים החברתיים".

תומך נלהב בחינוך הטכנולוגי

השר כחלון התרגש מאד מהמפגש אשר בסופו הוענק לו אות הוקרה "ידיד נעורים" במעמד כל חניכי כפר נוער באולם התרבות. השר אמר שהוא "תומך נלהב בחינוך הטכנולוגי ובזכות של כל ילד בישראל לקבל הזדמנות שווה". 

עוד אמר כחלון כי "ההשקעה בחינוך היא הדרך הטובה ביותר לצמצום הפערים החברתיים".

במעמד המרגש קם ידיד הכפר דוד אולניק (בעלים ומנכ"ל של אולניק חברה להנדסה אזרחית) ואמר שהמשק צמא לאנשי מקצוע מתחום הצמ"ה והרכב ובזכות בתי ספר כמו הדסה נעורים נוכל למלא את הצורך הגדול בעובדים מקצועיים בתחומים אלו.

ביקור השר בכפרהשר כחלון הבטיח לפעול ככל יכולתו לקידום החינוך הטכנולוגי ואמר שכמו שהוא הצליח "למרות הקשיים המשפחתיים הוא מאמין שכל אחד יכול ולכל אחד מגיע".

הכפר הטכנולוגי הראשון מסוגו בישראל

נתן ביטון, מנהל הכפר ציין כי: "התמיכה של השר בחינוך הטכנולוגי וההבנה שלו כמה חשוב לרכוש מקצוע לחיים כבר בשלב התיכון, תסייע לנו בקידום החזון להפוך לכפר הנוער הטכנולוגי הראשון מסוגו בישראל".

במסגרת הביקור הוענק לשר כחלון אות הוקרה "ידיד נעורים" בהשתתפות כל חניכי הכפר.

ידידי הדסה נעורים

בנוסף, נכח השר כחלון במפגש ראשון של ידידי הדסה נעורים, פרויקט חשוב ומבורך בניצוחה של עינת רייך המתפקדת גם כיו"ר האגודה.

ברצוננו להודות לעינת רייך, אשר פועלת במשך שנים להשגת מטרה חשובה זו (אגודת ידידים חזקה לכפר) ולגב' אורה כורזים אשר הצטרפה אליה בשנה שעברה ופועלת יחד איתה למטרה זו.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org