09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

צוות הנהלת הכפר

arrow

עמי מגן

מנהל הכפר
close
"הדרך הטובה ביותר לחזות את העתיד היא ליצור אותו" (פיטר דרוקר)
עמי מגן, איש חינוך, נשוי למיטל ואבא לשירה, זיו ואור. בעל תואר שני בניהול מערכות חינוך ותעודת הוראה – אוניברסיטת חיפה. בתפקיד מנהל כפר הנוער "הדסה נעורים" החל מאוגוסט 2018. בתפקידו הקודם ניהל את הפנימייה בכפר הנוער מבואות ים וכיהן בתפקיד יו"ר פורום מנהלי הפנימיות. אוהב הארץ ומחבק בחום את אנשיה, גאה להיות ישראלי ומוקיר את הזכות שניתנה לו להשפיע על חיים של אנשים. רואה בעבודתו שליחות עמוקה ובעיקרה לתת הזדמנות שווה לכל ילד/ה במדינת ישראל לממש את חלומותיו. ומזכיר לכולנו" שהרי לשתות ניתן רק מחצי הכוס המלאה" (ד"ר שלום שמאי ז"ל).
arrow

שרון אבני

מנהל בית הספר
close
"מטרת החינוך צריכה להיות: תלמידים מצטיינים – במחשבה ובמעשה – יחד עם זאת רואים בשירות למען הכלל את משימת חייהם העיקרית"
אלברט איינשטיין
רואה בחינוך דרך חיים, מאמין שתפקידה של מערכת החינוך הוא להעניק שוויון הזדמנויות אמתי ולאפשר לכלל התלמידים מכל שכבות החברה הישראלית ומגזריה להגיע לכדי מימוש עצמי, משמעות, הישגיים לימודיים ובסיס ערכי. בעל ניסיון ניהולי קודם בשוק הפרטי ובשוק התקשורת. שנה שמינית במערכת החינוך לאחר שמילא מספר תפקידים ניהוליים בבית ספר ברמת גן, בעל תואר ראשון בניהול ומדעי המדינה ותואר שני בניהול מערכות חינוך, בוגר התכנית להכשרת מנהלים "אבני ראשה".
arrow

בועז שפייר

מנהל המכללה הטכנולוגית
close
"האתגר החינוכי שלי הוא צמצום פערים וחסכים סביבתיים לצד טיפוח למודי מצוינות שיעניקו הפרייה הדדית".
בועז שפייר – מורה מחנך ומנהל משנת 1984. ב- 1999 יסד את מכללת הכפר הירוק וניהל אותה כ- 19 שנה. בשנה"ל תשע"ט העביר את המכללה להדסה נעורים וממשיך לנהל את המכללה. בשנת 2006 זכה במקום ראשון בפרס העובד המצטיין הארצי מנשיא המדינה על מפעל חיים – הקמת והובלת מכללה שמצמצמת פערים חינוכיים ותרבותיים בחברה הישראלית. בעל ניסיון ניהולי קודם בתעשייה ובשוק הפרטי. ניהול מחלקת הנדסת יצור. ניהול הייצור והקמת מפעלים והרצתם. תואר ראשון BA כללי ותעשייה וניהול. הלימודים במכללה טכנולוגית לקראת תואר הנדסאי במסגרת העתודה הטכנולוגית, הם ערך מוסף שמעניק לתלמידי המכללה תעודה אמיתית להשתלבות חברתית ומקצועית ופתח להמשך למודים אקדמיים בתחומי התוכן שיבחרו. כמו כן שרות צבאי משמעותי הנותן מענה הולם לצרכים הטכנולוגים של צה"ל.
arrow

דורון זגורי

מנהל הפנימייה
close
רבים הם השלבים בסולם אמנות החינוך. אמנות זו, תורה היא, ולה פירושים וקבלה, נגלה ונסתר, הכל ארוג ושזור יחד. אין בה מוקדם ומאוחר
יאנוש קורצ'אק
­
מנהל הפנימייה זו השנה השישית, מזה שש שנים חבר בצוות הפנימיה במהלכן הדריך נוער, לימד בבית הספר ופעל כסגן מנהל הפנימיה. בעברו החינוכי הדריך במספר כפרי נוער וכן רכש ידע וניסיון בתחום הוראת המדעים ובהדרכת טיולים לבתי ספר וקבוצות פרטיות, ברחבי הארץ. דורון בוגר אוניברסיטת בן גוריון במדעי החיים, גדל וטייל במדרשת בן גוריון, אשר בנגב.
arrow

ליאת אהרון

סמנכלית תפעול
close
­אמץ את השונה והוא יעצים אותך
תושבת הכפר, סמנכ"לית התפעול, זוהי שנתה השלישית בכפר. ליאת אחראית על נושאי התפעול, ומנהלה והגיעה לכפר לאחר שנים של ניהול מפעלים גדולים בתעשייה. לליאת ניסיון עשיר בתחום הניהול והפרויקטים ודואגת לתחזק ולשפר את חוויית הילדים בכפר ע"י העמדת מגורים ומתקני לימוד ופנאי מגוונים ראויים לרווחתם . ליאת, ילידת מושב ובוגרת אשל הנשיא, מאמינה שחינוך לעשייה, מוביל לבוגר עם תמונת עתיד מיטבית אשר יוביל לעשייה משמעותית בחייו הבוגרים לטובת הקהילה והפרט.
arrow

דורית יריב

מנהלת הכספים
close
תושבת זיכרון יעקב, נשואה+3, מנהלת הכספים של הכפר זו השנה ה-13. דורית, רו"ח במקצועה, אחראית על כל תקציבי הכפר ודואגת לרווחת החניכים והעובדים בדרך קבע. דורית מאמינה שעצמאות כלכלית ולמידה נכונה של כישורי חיים טובים תוביל את ילדי הכפר לביטחון בהמשך דרכם ותסלול להם את הדרך להפוך למבוגרים חזקים וחיוביים בחיים האזרחים הנכונים להם.
arrow

לירון באוכנר

מנהלת שיווק, קשרי חוץ ופיתוח משאבים
close
אנשים טובים באמצע הדרך יכולים להשפיע על חיי הפרט וליצור שינוי גדול בדרך חיו בעזרת פעולה אחת משמעותית­
תושבת הרצלייה, נשואה+2, מנהלת שיווק, קשרי חוץ ופיתוח משאבים בכפר זאת השנה ה-5. לירון הגיעה לכפר עם ניסיון עשיר בתחום השיווק והמרקום תוך חיבור גדול לתחום הטכנולוגי והרצון לעשייה משמעותית בתחום החינוך. תפקידה לייצר שותפויות רבות ערך לכפר, לקשר את הכפר עם גורמי חוץ ולסייע בהגדלת הכפר כל זאת עם דגש על טובת החניכים והקהילה.
arrow

עתליה אדרי

מנהלת משאבי אנוש
close
אתה נמצא במקום בו נמצאות מחשבותיך. ודא שמחשבותיך נמצאות במקום בו אתה רוצה להיות
רבי נחמן מברסלב
­
תושבת כפר יונה. נשואה+5. מנהלת משאבי אנוש. בעלת תואר B.A. בפסיכולוגיה ותקשורת וM.A בייעוץ ארגוני. באה מרקע עשיר ומגוון בתחום הייעוץ ומשאבי אנוש הכולל ליווי מנהלים וניהול תהליכים חוצי ארגון. בתפקידה אמונה על ליווי חייהם התעסוקתיים של כלל עובדי כפר הנוער הדסה נעורים מרגע קליטתם בכפר ועד לסיום העסקתם. תפקידה מתבצע תוך איזון מתמיד בין ראייה רגישה של העובד באופן פרטני לראיית צרכי הארגון כמערכת שלמה. במסגרת תפקידה מובילה תהליכים של ניהול ותיאום מדויק של המשאב האנושי בארגון. תפיסת תפקידה מתבססת על ערכים של הוגנות, שקיפות מלאה וחתירה מתמדת למצוינות וכל זאת תוך קידום שביעות רצון העובדים ושמירה על הצרכים הארגוניים. רואה במשאב האנושי היבט משמעותי ביותר המהווה חלק בלתי נפרד מחזונו החינוכי של כפר הנוער.
arrow

יהודה סיון

קבט
close
נשוי +3, תושב הכפר, מכהן כקב"ט הכפר זו השנה ה-33. יהודה עובד בכפר 42 שנים, התחיל כמדריך בפנימייה ובשנת 85 התמנה לקב"ט הכפר. יהודה דואג לשמור על ביטחונם של חניכי ותושבי הכפר ומפעיל מערך ביטחון כולל ואמין לשם כך. שמירה על הסדר בחיי הקהילה הוא בראש מעיניו של יהודה והוא עוסק בכך ימים כלילות. יהודה מאמין במצוות "בין אדם לחברו ובין אדם למקום" ודואג להנחיל אותה לחניכי הכפר.
arrow

ליאור כרמלי

מנהלת היחידה הטיפולית
close
אנוש הנני וכל דבר אנושי אינו זר לי
פובליוס טרנטיוס אפר
תושבת אבן יהודה, נשואה+3 מנהלת היחידה הטיפולית של הכפר זו השנה השביעית, עובדת בכפר 24 שנים. ליאור פסיכותרפיסטית מדריכה רשומה כחברה באיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, בוגרת האוניברסיטה העברית ומוסמכת בעבודה סוציאלית קלינית מאוניברסיטת חיפה. היחידה של ליאור כוללת 5 עו"סים ובנוסף טיפולים פסיכולוגים, תרפיות למיניהן וטיפול פסיכיאטרי במידת הצורך. ליאור מאמינה שלכל ילד מגיע אוזן קשבת וחיבוק חם ועושה כל שביכולתה במציאת מענים טיפוליים מתאימים לילדי הכפר.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org