09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

כפר נוער טכנולוגי

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

דברי פתיחה נתן ביטון מנהל הכפר

ידידים יקרים,
שנת הלימודים תשע"ז נפתחה בהתרגשות רבה ולשורותינו הצטרפו כ-150 חניכים חדשים.

natanכל המסיימים השנה את התחנכותם בכפר יצאו לדרך חדשה ומרתקת: מי שהמשיך להתחנך במכללה הטכנולוגית שבכפר ויזכה להשכלה גבוהה, מי שהמשיך למכינה אשר תכין אותו לשירות הצבאי ומי שיתגייס לצה"ל- בכולם אנחנו גאים ובטוחים שייצגו אותנו נאמנה ויגרמו לנו לרגשי כבוד והערכה רבה בדרך שבה הם יבחרו.

החינוך לא מסתיים כאן עבור המסיימים: הליווי שלנו ימשיך לעוד שנים רבות: השנה התחלנו בתוכנית מנטורים שבה נמשיך ללוות את החניכים בזמן שרותם הצבאי ולאחר מכן בחיים. הליווי מתאפשר בזכות מתנדבים-מנטורים אשר עברו הכשרה מתאימה ויתנו לחניכים כלים לחיים הבוגרים אשר נכונו להם.

לחניכי הכפר החדשים והותיקים- הכנו תוכניות חדשות מרתקות ונמשיך לצייד אותם בכלים לימודיים וחברתיים לחיים.

ממכם, ידידי הכפר, אני מבקש להמשיך ולסייע לנו כבדרכם, בפרק "דברים קטנים שעושעים שינוי גדול" תוכלו למצוא רשימה של אפשרויות סיוע לכפר, אנא מכם מי שיכול נשמח לעזרתו.

שלכם ולמענכם,
נתן ביטון
מנהל הכפר

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org