09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

כפר נוער טכנולוגי

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

דברי פתיחה

דברי פתיחה נתן ביטון מנהל הכפר

בוגרי הכפר וידידים יקרים,

natan bitonהינה החלה לה שנה נוספת, רבת עשייה ומשמעותית, שנה של צמיחה, למידה והתבגרות, של התלמידים והצוות המלווה אותם לאורך השנה.

התחלנו את השנה עם מעל ל-100 חניכים חדשים אשר התחילו בדרכם להשתלבות בכפר.

המכללה גדלה מאד ומעל ל-80 חניכים לומדים בה כעת. אני מאחל הצלחה והשתלבות נעימה לכל התלמידים.

שנת הלימודים תשע"ה אשר נראה כי הסתיימה לפני המון זמן, הייתה שנה פורייה וטובה ל"הדסה נעורים". צמחנו והשתפרנו, בית הספר והפנימייה שיפרו את תנאי החיים בכמה תחומים, ואין ספור פרויקטים תרמו לחדוות למידה ולסקרנות התלמידים. גם ההרשמה לשנה הנוכחית מצביעה על כי יותר ויותר תלמידים בוחרים בנו מתוך ידיעה שכאן, ב"הדסה נעורים" ניתן ללמוד, להיעזר וגם להצליח!

רבים מבוגרינו התגייסו ליחידות קרביות ומשרתים בצה"ל, ואנו שולחים לכולם דרישת שלום ואיחולי הצלחה! כנ"ל גם לבוגרים שממשיכים בלימודים במכללה, בהצלחה!

גם השנה נמשיך את המאמצים לשפר את תמונת העתיד של כל תלמיד ותלמיד באמצעות סביבה מכבדת ומאתגרת המועשרת באופן יצירתי בסיועם של שותפי הכפר המפעילים מספר מרשים של תוכניות חינוכיות בכפר ומשלבים מעל ל-150 מתנדבים מטעמם בחיי הכפר. לכפר שותפים נוספים רבים המסייעים רבות לפיתוח הכפר ועל כך תודה מעומק בלב בשם קהילת הכפר וחניכיו .

אני מאחל לכם ולכל בית בישראל, שלום וערבות הדדית .

שלכם בברכה,
נתן ביטון
מנכ"ל הכפר

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org