09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

כפר נוער טכנולוגי

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

דברי פתיחה-נתן

עלון ידידים - דברי פתיחה נתן ביטון מנהל הכפר

בוגרי הכפר וידידים יקרים,
כבכול חודשיים אנו ממשיכים לעדכן במתרחש בכפר.

natan bitonעלון זה מרכז את המתרחש בכפר, כך תוכלו להיות מעודכנים ולהמשיך להרגיש חלק מהעשייה החינוכית והערכית שאנו מקיימים בו.

האביב מביא איתו רוח של עשייה וחידוש ואיתו הרצון להמשיך ולקדם פרויקטים בכפר: שיפוץ המטבח מסתיים בימים אלו. תודות למינהל לחינוך התיישבותי ולפורום כפרי הנוער מתוכנן שיפוץ קבוצה חדשה התאפשר את הגדלת הפנימייה במרחב חוות הרכיבה לשעבר. מבנה "גורדון" שופץ והפך לאולם כנסים ומרכז המבקרים של הכפר, המבנה יכול להכיל 150 מבקרים ויותר, מבנה "נעמה" וכיתת אלקטרוניקה משופצים בימים אלו בזכות תרומות של קרן היסוד,ועוד פרויקטים מאתגרים נוספים לרווחת ילדי הכפר והתושבים.

הילדים שלנו ממשיכים להתקדם, ללמוד ולהתפתח: תלמידי כיתת יב' של מגמת הרכב טסו לשבוע לגרמניה לסיור לימודי במרכזי רכב מהגדולים בעולם, משלחת פולין יצאה גם היא כבכול שנה תודות לנשות הדסה, הילדים ממשיכים ללמוד ולהתקדם לקראת הבגרויות והכפר נמצא בעשייה ופריחה מתמדת.

אנו ממשיכים לקדם את חזון הכפר, נפגשנו בחודש מרץ עם ח"כ ד"ר רונן הופמן שהביע נכונות לעזור גם הוא ולקדם את החזון עוד שלב קדימה. אנו נמשיך ונדחוף לקידום הילדים בכל דרך אפשרית ונשמח לשתף אתכם בעשייה המתרחשת בכפר.

אני מאחל לכם ולבני ביתכם חג פסח שמח ומהנה.
בשמי ובשם צוות ההנהלה, העובדים וחניכי הכפר- ביתנו הוא ביתכם.

בברכת חג פסח שמח
נתן ביטון
מנהל כפר הנוער הדסה נעורים

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org