09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

עיתון דצמבר 2017

דברי פתיחה נתן ביטון מנהל הכפר

ידידים ובוגרים יקרים,
אנו נמצאים בעיצומה של שנת הלימודים תשע"ח, אנו ממשיכים בכל הכוח ללמוד ולהשכיל , לפתח עצמאות ובגרות, לגדול ולהתפתח בעולם הטכנולוגי העכשווי.

natanאנו ממשיכים בשיתופי פעולה אשר מטרתם לאפשר לנו העשרה בתחומים רבים ומגוונים בעזרת חברות גדולות במשק: DELLEMC, סימנס והמרכז האקדמי רופין, ויחד איתם לומדים על פיתוחים טכנולוגיים המצאות חדשות וכישורי חיים אשר מיועדים להכין את החניכים שלנו לחיים עצמאיים.

השנה קלטנו מעל ל-120 חניכים חדשים והיד עוד נטויה. ככל שירבו מספר התלמידים בכפר נתחזק . אנו ממשיכים לצמוח ולפתח את התחום הטכנולוגי ולזכות להכרה ממשרדי הממשלה ובראשם משרד החינוך .

חדשות הכפר

1. חשיפה לקרב מגע1
ב-10.9 קבוצת עליה הייתה בחשיפה לקרב מגע, בחשיפה נכחו כל חניכי הקבוצה. החניכים התנסו באימון כושר כללי וחימום. לאחר מכן המאמן לימד אותם את הכללים הבסיסיים בקרב מגע, איך להגן על עצמנו בתקיפה ואיך להיזהר מתקיפה. היה כיף, החניכים פרקו אנרגיה והיו עייפים אך מרוצים.

דברים קטנים שעושים שינוי גדול - זקוקים לעזרתכם!!

בכדי להמשיך ולקיים את המפעל החינוכי והערכי שנקרא כפר הנוער "הדסה נעורים" נשמח לעזרתכם במס' תחומים:16

1. הכלבייה ההשיקומית להצלת כלבים נטושים - לתמיכה לחצו כאן
2. מחשבים!!! אנו זקוקים למחשבים חדשים וציוד סאונד כגון מדונות.

הכירו את הידידים שלנו

התמזל מזלנו ולכפר התווספו במהלך השנים ידידים רבים אשר מהווים חלק אינטגרלי וחשוב מאד בקידום הכפר והתפתחותו. IMG 20171126 092007בעזרתה של עינת רייך, ידידה חשובה מאד של הכפר הוקמה אגודת ידידים, עינת הינה יו"ר האגודה.

האגודה מתכנסת אחת לרבעון ודנה בפרויקטים חשובים של הכפר, מטרתה לעזור ולקדם ככל שאפשר את הכפר ופועלו החינוכי.

 

הישגים ופרוייקטים

14אנו ממשיכים לפעול לשימור ותחזוקת מבני הכפר וזאת תוך שיפוץ והשמת מבנים רבים לטובת ורווחת הילדים והתושבים:

1. כלבייה - כלבייה טיפולית עובדת ופעילה. מטרת הכלבייה הינה שיקום כלבים וזאת בעזרת מתחם מתאים, מדריכים טיפוליים וכמובן חניכי הכפר. החניכים של הכפר לוקחים חלק פעיל בטיפול ותחזוקת המתחם והכלבים.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org