09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

מתקנים ואולמות

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

אטרקציות בסביבה

עמק חפר, הוא בין העמקים היחידים בארץ שיש לו גם חופי ים משלו. בנוסף, מציע עמק חפר תמהיל תיירותי מעניין של שמורות טבע, חופי ים, פרדסים ומשתלות, מחלבות, מעדניות וחנויות קטנות ומעניינות.
עמק חפר שוכן במישור החוף, באזור השרון הצפוני, בין נתניה בדרום לחדרה בצפון, בין הים במערב והרי שומרון במזרח.

חופים, פארקים וטעימות תרבות

להלן חלק מהאטרקציות שמציע האזור:

  • חוף בית ינאי, חוף רחצה מוסדר יפהפה, חלק ממכלול גן לאומי נחל אלכסנדר, וחוף מכמורת, חוף מקסים עם חול זהוב נקי ומפרצים ובו מועדון גלישה המציע מגוון פעילויות ספורט ימי.
  • נחל אלכסנדר הוא אחד הנחלים הגדולים במרכז הארץ. חלק מקטעי הנחל עברו בשנים האחרונות תהליך של שיקום בשיתוף קק"ל, רשות הטבע והגנים, המשרד לאיכות הסביבה, מועצה איזורית עמק חפר, הקהילה וגורמים נוספים, וכיום יש לאורכו מספר מוקדי טיול ובילוי מטופחים.
  • פארק צבי הנחל וגשר הצבים: במי הנחל חיה אוכלוסייה גדולה וחיונית של צב רך, בעל חיים נדיר בישראל. גשר הצבים חוצה את נחל אלכסנדר מזרחית לכפר ויתקין ובקרבתו מתקבצים פרטים רבים של צב רך. במקום גם פינות ישיבה ומתקני משחק לילדים, מרפסת צפייה על הנחל ומגדל תצפית.
  • גלריות כגון גלרית מקלטוק וגלריית הקיבוץ לאמנות ישראלית, מחלבות משק יעקבס, בית יצחק וחניאל, כמו גם מסעדות ובתי קפה.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org