09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

סיום קורס ריתוך 2017

Previous Next

טקס סיום קורס ריתוך 2017

אתמול התקיים טקס קבלת תעודות למסיימי קורס ריתוך- מחזור שלישי ורביעי. זו הפעם הראשונה שמשרד החינוך מנפיק תעודת הסמכה מקצועית! והחניכים שלנו הם שקיבלו תעודה זו!

למעמד הטקס הגיעו נציגי משרד החינוך ותעשיידע אשר ליוו מקרוב את הקורסים: יעקב שינבוים מנהל אגף מגמות מקצועיות והסמכות, ד"ר דב נפתלי הממונה על תחום המדע והטכנולוגיה העל יסודי במשרד החינוך, וניר פרג מנהל איזור מרכז בתעשיידע.

בטקס השתתפו 19 מסיימי הקורסים ויעקב שינבוים אמר כי הוא נרגש להעניק את התעודות בפעם הראשונה עם הסמכה רשמית של משרד החינוך, הוא מודה לכפר על שיתוף הפעולה והקמת הסדנאות המקצועיות (שהוקמו בעזרתה הנדיבה של קרן פקטור וליווי של מיזם כפרי הנוער) ועדכן את החניכים כי התעודה הייחודית אותה קיבלו בתום הקורס מקנה להם אפשרות להשתלבות בתעשייה במקצוע מבוקש וכעת דלתות רבות פתוחות עבורם.

אנו נמשיך בעבודה הקשה ונדאג לעוד ועוד הכשרות מקצועיות עבור חניכינו.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org