09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

 חבורת הזמר של פנימיה הדסה נעורים הפכה בשנים האחרונות להווי בלתי נפרד בנוף הכפרי. חבורת הזמר הלכה והתגבשה עם השנים ועברה שינויים רבים עד לעיצובה הנוכחי, וזו השנה השלישית בה פועלת חבורת הזמר כגוף ייצוגי. 

כיום, אנו גאים על חבורת הזמר הייצוגית של הכפר המשתתפת בכל אירועי הכפר, פנימיות ועוד, ואשר הולכת ומשתבחת עם השנים. 

חבורת הזמר מהווה כלי ביטוי חשוב לאותם חניכי פנימיה אשר ממעטים להשמיע את עצמם ובאמצעות השירה הם מוצאים כוח ועוצמה. החיבור והעבודה המשותפת של החניכים בחבורת הזמר מעודדת ומצמיחה חלק מן הילדים. ישנם חניכים שקולם אינו נשמע כלל בכיתה או בשיחות הקבוצתיות אך בהופעות ובשירה עם חבורת הזמר קולם בא לידי ביטוי והם מועצמים. 

אחת התלמידות אמרה לאחר אחת ההופעות - " האפשרות לתת ביטוי לכל אחד, להביט אחד בשני וכל אחד על עצמו, הפרגון והיחס המקבל – נותנים לכל אחד ואחד מאיתנו מקום ואפשרות צמיחה..." 

בשנה האחרונה הספיקה חבורת הזמר להופיע במספר מעמדים חשובים כמו;

  • חבר המנהלים של חברת תעבורה – חטיבת העפר.
  • צעדת הניצחון של עמותת 'קומן' למלחמה בסרטן השד בירושלים.
  • טקסים וימי זכרון.
  • כנסים של הצבא בנעורים. 

המנהל המוזיקלי של חבורת הזמר הינו אפי שושני.

מאז שחרורו מהצבא ב-1989/90 ועד היום (2014) עוסק אפי בהלחנה, עיבוד והפקה מוזיקלית הוא כותב בסגנונות שונים: מוזיקה קלאסית, רוק כבד, פסיכדלי, פופ, אתני ועוד.

עד היום הלחין מוזיקה ללמעלה מ-300 מחזות ומחזות זמר שהוצגו בתיאטראות הבימה, באר שבע, בית ליסין, חיפה, הספרייה, הקאמרי, הסימטה, הקיבוץ, מופע ובית צבי. הלחין להצגות שעלו בפסטיבלים כמו פסטיבל עכו, ופסטיבל חיפה להצגות ילדים. 

 

 

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org