09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

סימנס בפנימיה נעוריםפרוייקט סברס

עובדי חברת סימנס פועלים בפנימיה בהתנדבות מזה כשנתיים במסגרת פרוייקט "סברס".

הפעילות כוללת תחומים רבים ובהם: עזרה במרכז הלמידה, פעילויות העשרה מגוונות הכוללות סיורים לימודיים ואירוח של חניכי הפנימיה במשרדי החברה.

כמו כן עורכים המתנדבים מסימנס פעילויות כקבוצה בהן: תחרויות אתלטיקה, צביעה וחשמל, גינון ועוד.

פעילות סימנס מתבטאת גם בתרומות ציוד לבית הספר לתחילת שנה, מכישירים חשמליים ועוד.

פרוייקט "שביל האנרגיה"

שביל האנרגיה פנימיהאחת התרומות המשמעותיות של חברת סימנס לפנימיה הינו פרוייקט "שביל האנרגיה" בכפר הנוער הדסה נעורים. המיזם משתלב עם חזון הכפר להפוך לירוק וטכנולוגי בתוף פרק זמן של 5 שנים.

בשנה הקרובה תושלם הקמת מתקן האנרגיה הראשון על הטיילת הכולל טורבינת רוח משולבת עם אנרגיה סולארית שתספק חשמל למזרקה אינטראקטיבית לפי בחירת חניכי הפנימייה.

למערכת יש לוח מיתוג תוצרת סימנס שיאפשר לחניכי הפנימיה לבצע הדרכות מאורגנות למבקרים בכפר. בהמשך תשודרג הטיילת הקיימת ויבנו מתקנים נוספים לפי תכנית אדריכלית.

תעודת הוקרה

במרץ 2012 נפגשו מר טל ברודי, יו"ר "הרוח הישראלית" ורמי צרפתי, מנהל המגבית, עם אזי טוקמן, מנכ"ל חב' סימנס ומנהלת תחום תקשורת האירגונית בסימנס – הגב' דפנה מקובר.

במרכז הפגישה עמדה תרומת חברת סימנס להדסה נעורים. מר ברודי העניק לנציגי חב' סימנס תעודת הוקרה והערכה על פועלם בשם "הרוח הישראלית".

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org