09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

ב2/4 הגיעו אלינו מתנדבים מניו יורק, ארה"ב, ששייכים לקבוצה שנקראת ReSurf.

שלושה חברים מתוכם: אורן, מייק וסטיב (יהודים אמריקאים), השתתפו בעבר בתחרות גלישה והבחינו במספר צעירים שהגיעו מאינדונזיה והתחרו בגלשנים שבורים, הם החליטו שיש להם הרבה גלשנים בבית שאינם בשימוש וניתן לתרום אותם לנוער שאין לו אפשרות כלכלית אך מאד אוהב לגלוש.

הם פנו לכל חבריהם הגולשים בבקשה שיתרמו גלשנים שהם לא משתמשים בהם, את הגלשנים הם העבירו לאומנים ששיפצו וציירו על כל גלשן ציור ייחודי לו.

המתנדבים הגיעו לארץ עם 34 גלשנים ועם משלחת של 14 חברי צוות והמשפחות שלהם, מתוכם צלמים שצילמו את כל הפעילות בסטילס ווידאו כולל ראיונות עם התלמידים במטרה להציג את הסרט בפסטיבל סרטים בת"א.

המתנדבים מתכננים להזמין את הילדים לפרמיירה של הסרט.

את סרטון התדמית המקוצר שהם יכינו, הם יביאו אלינו לפנימיה בספטמבר וביקשו שנעשה הקרנה מיוחדת לכל ילדי הפנימיה במטרה " להעביר את זה הלאה": הילדים שלנו ייקחו חסות על צעירים מהם שאוהבים לגלוש וילמדו אותם גלישה.

 הגלישה לדבריהם היא כלי טיפולי: הילד נלחם בגלים ומתגבר בים על מאבקים רבים וכך גם בחיים הוא לומד להתגבר על מכשולים שנקרים בדרכו.

הקייטנה התקיימה במשך שלושה ימים (המתנדבים היו 5 ימים בכפר, במהלכם הם בנו מחסן שבו אוחסנו הגלשנים, יחד עם הילדים הם שיפצו קרוואן והזמינו אומן ישראלי לצייר על הקרוואן ובנו מתקן להעמיד בו את הגלשנים), בשיתוף עם האקדמיה לספורט בחוף נעורים.

34 הגלשנים נשארו כאן כתרומה והם מאוחסנים בקרוואן הייעודי.

הצוות בנעורים והתלמידים שהשתתפו בפרויקט התחייבו שנמשיך "להעביר את זה הלאה".

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org