09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

הייטקיסטים כבר בתיכון - ניהול עסקי

הייטקיסטים כבר בתיכון

פנימיית הדסה נעוריםסביר שלהניח שכולנו נשאלנו "מה את/ה רוצים להיות כשתגדל/י?" כמו שרובנו יודעים – התשובה הופכת לסבוכה יותר ככל שחולפות השנים.

80 בני ובנות נוער, חניכי פנימיה וחניכים הלומדים במגמת ניהול עסקי בבית הספר, כבר עושים את הצעד הראשון לקראת תשובה משלהם: התלמידים, בני כיתות י' עד י"ב, זוכים להיכרות עם מגוון כלים תיאורטיים ופרקטיים שיעזרו להם בעולם האמיתי.

בשלוש השנים האחרונות, הם מקבלים מבט מעמיק על התעשייה הישראלית בעזרתה של חברת "פרסיס מדיקל", המפתחת ומייצרת ציוד רפואי. בנוסף למפגשים סדירים עם עובדי החברה בין כותלי בית הספר, התלמידים זכו לעצב ולייצר תחבושת ייעודית שכבר יוצרה, ותימכר בארץ ובעולם.

כפי שאתם רואים, על האריזה יש שתי תפילות: אחת לחולה, ואחת לאלה שעומדים ללכת לרופא... הכל – משלב הרעיון ועד ייצור האריזה, נעשה על-ידי התלמידים בהובלה של עובדי חברת פרסיס מדיקל אשר עושים הכל בהתנדבות.

 

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org