09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

תחרות המועדונים בין קבוצות הפנימייה

תחרות המועדונים בין קבוצות הפנימייה

בשבת התקיים השלב הסופי של תחרות המועדונים בין קבוצות הפנימייה של הדסה נעורים. כל קבוצה עבדה מספר חודשים בכדי לעצב את המועדון ואין ספק שכולם עשו עבודה ממש טובה, המועדונים נראים מדהים!!!!IMG 1293

המודל עליו הסתמכנו הוא ניהול ויצור פרויקט: ניתן לכל קבוצה בפנימייה מודל מוקטן של המועדון הקיים עליו הם נתבקשו להגיש מספר רעיונות לעיצוב ושיפור המתחם, כל קבוצה קיבלה תקציב ויצאה לעבודה.

החניכים השתמשו בחומרים ממוחזרים ורעיונות חדשים לעיצוב השטחים הללו (צמיג של אופניים, פחיות מזון לעציצים, עץ ממוחזר עליו ציירו ועוד).

הקבוצות נשפטו לפי מספר פרמטרים: מס' הילדים שהשתתפו בפרויקט, עבודה עצמית אל מול שימוש בכוח עזר חיצוני, יצירה עצמית מול קניה, ועוד.

הזוכים בתחרות היו: קבוצת חבצלת (קבוצת נעל"ה כיתה יוד') במקום הראשון (הקבוצה בה הציורים על עץ ממוחזר), קבוצת דרור וקבוצת צפרירים במקום השני (עץ משפחה עם תמונות ממוסגרות- קבוצת צפרירים, דולפינים ושקיעה- קבוצת דרור). ברכות לזוכים!

ברצוננו להודות למנהלות הפרויקט דבי אדלר אם הבית ועדי פרופסורסקי רכזת האירוחים על הניהול והליווי של קבוצות הפנימייה מתחילת התהליך ועד סופו. תודה לרונית ביטון האדריכלית שתרמה מזמנה וטיפלה בצד המקצועי של הפרויקט, תודה לשופטים הנכבדים שבחרו בקבוצות המנצחות: יאן, ליאת, דורון, רונית ודבי, תודה לדרך כפר על התרומה לפרויקט, והכי חשוב תודה למדריכים ולחניכים המדהימים שלנו שעמלו וטרחו בכדי לעצב את סביבת המחייה שלהם בפנימייה לפי טעמם, זוהי רק התחלה של מסורת שאנו מקווים שתחזיק לשנים רבות.

לפניכם תמונות נבחרות של קבוצות הפנימייה המעוצבות:

 IMG 1269  IMG 1277  IMG 1281
 IMG 1293  IMG 1308  IMG 1330
 IMG 1342  IMG 1360  IMG 1367
 IMG 1402  IMG 1385  IMG 1373

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org