09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

טקס קבלת תואר "מייסטר לרכב"

miester 2012בוגרי המחזור השלישי

טקס הסיום המפואר לקבלת תואר מייסטר לרכב היוקרתי, התקיים זה השנה השלישית בכפר הנוער "הדסה נעורים".

מהלך הלימודים נעשה כקו פרודוקציה בין מכללת נעורים, המכללה הגבוהה לרכב בגרמניה, איגוד המוסכים הישראלי ועליית הנוער בגרמניה.

בטקס המרגש שהתקיים בהדסה נעורים ב-30 באפריל 2012, נחגג סיום המחזור ה-3 של מסלול הלימודים הבילטראלים לתואר מייסטר לרכב.

הלימודים הם מטעם המכללה הגבוהה לרכב השייכת לאיגוד המוסכים של גרמניה ומכללת נעורים להנדסת מכונות. זאת בשיתוףואיגוד המוסכים הישראלי ועלית הנוער בגרמניה.

מסלול הכשרה בילטראלי

מסלול ההכשרה לתואר מייסטר לרכב החל בשנת 2010 והוא למעשה מסלול גרמני הזוכה לתמיכת יצרני הרכב בגרמניה וממומן ברובו ע"י חברת פולסוואגן. מסלול זה מושתת על תכנית הכוללת הכשרה בת שנתיים הכוללת את תכנית הלימודים המונהגת בגרמניה.

במסגרת מודל מוצלח זה מתקיימים הלימודים התיאורטיים כאן בישראל והלימודים המעשיים, הכוללים שימוש במערכות ציוד חדשני וסביבת עבודה מהמתקדמות בעולם, מתבצעיים בגרמניה כולל בחינות. זאת כתוספת לתכנית הלימודים של משרד החינוך.

הזדמנות נדירה

תכנית ייחודית זו פורשת בפני התלמידים הזדמנות נדירה לפיתוח מיומנות מקצועית ואינטלקטואלית שישמשו להעצמה אישית, שיפור הביטחון האישי והדימוי העצמי.

 

 

 

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org