09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

כפר נוער טכנולוגי

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

דברים קטנים שעושים שינוי גדול

דברים קטנים שעושים שינוי גדול

בכדי להמשיך ולקיים את המפעל החינוכי והערכי שנקרא כפר הנוער "הדסה נעורים" אנו זקוקים לעזרתכם במס' תחומים:

1kids. לצורך המשך הצטיידות לחורף והמשך תחזוק ושדרוג מבנים ואזורים בכפר אנו זקוקים למספר דברים:


• צבע לצורך צביעת המבנים.
• אבנים משתלבות לאזורים שונים בכפר
• צמחים לשתילה בגינות בכפר
• מטאטא כביש.

2. אבחונים: בביה"ס הדסה נעורים נמצאים תלמידים רבים שלא אובחנו כיוון שהם מגיעים מבתים במצב סוציו אקונומי נמוך וכיוון שגם אבחון דרך הרשות המקומית כרוך בתשלום אשר משפחות התלמידים לא יכולות לעמוד בו. אנו חותרים להפוך את האבחונים לנגיש עבור תלמידי בי"ס הזקוקים לכך. האבחון יאפשר לביה"ס לדעת באילו אסטרטגיות למידה עלינו לנקוט בכדי לקדם את התלמידים. מעבר לכך אבחונים אלו יאפשרו לתלמידים להבחן בצורה מותאמת לקושי שלהם בבחינות הבגרות אם זה תוספת זמן ואם זה מבחן בע"פ.
עלות אבחון הינה 1,700 ₪. נכון להיום יש 30 תלמידים שזקוקים לאבחון וידם אינה משגת.

3. קורס ספרות והצטיידות במספרה: כפי שעדכנו נפתח קורס ספרות בפנימייה. הקורס מושך אליו תלמידים רבים ואנו רוצים לצייד אותם בציוד אשר יעזור להם ללמוד כמה שיותר על תחום הספרות. אנו זקוקים ל: עמדת שטיפה, כסאות ייעודים למספרה, מערכת סטריאו, מצלמה ועוד.

4. מועדון גלישה: אנו מאד רוצים לקדם את נושא הגלישה בכפר ולבנות מועדון גלישה ייעודי שייתן מענה לחניכי הפנימייה. אנו זקוקים לציוד למועדון: טלוויזיה, מחשבים וכל ציוד גלישה יעזור מאד.

 

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org