09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

מחנה גלישה בפנמה

מאת אור שיטרית

הכל התחיל בחוג גלישה בפנימייה של אורון מעיין איש מדהים ומדריך לחיים "באקדמיה לגלישה" בשיתוף עם עובדים מחברת " EMC " החוג היה מעולה והמדריכים ועובדים מחברת " EMC " אפילו יותר !

בחוג הכרנו את מתן גילת איש מדהים שאחראי על שיתוף הפעולה בין כפר הנוער לחברת " EMC " ועוד אנשים איכותיים שהוא הביא איתו ממקום עבודתו , גלשנו איתם בקיץ בחורף וגם בגשמים, שמענו מהם על עולם ההייטק שגדל ומשתכלל עם השנים , דיברנו איתם על נושאים מגוונים ולמדנו מהם המון , בנינו ביחד מועדון גלישה בפנימיית הדסה נעורים וכשהוא היה מוכן ישבנו בתוכו על הפופים וזללנו את הכיבוד הטעים שהעובדים מחברת " EMC " היו מביאים איתם .

בסוף השנה אני וחברי לפנימייה ניבחרנו לטוס לפנמה למחנה גלישה בליווי מתן התותח מחברת " EMC " ושם למדנו לגלוש על גלים קצת שונים ממה שיש לנו בארץ ונהננו נורא .

לסיכום אני רוצה להמליץ לחניכיי פנימיית כפר הנוער הדסה נעורים על חוג מעולה ומהנה שלומדים בו המון על הים , על החיים , ומכירים בו אנשים אכותיים מעולם ההייטק ומעולם הגלישה והים ובעיקר גולשים ולא מפסיקים להנות !

ובנוסף אני ממליץ לכל נער/ה שמחפש/ת פנימייה עם מגוון רחב של חוגים ואפשרויות להירשם לכפר הנוער הדסה נעורים

 

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org