09-8661155

צרו איתנו קשר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

השבת הראשונה החלה בהתרגשות רבה, משום שלחלק מהחניכים – החדשים שביניהם הייתה זו הפעם הראשונה בה שהו מחוץ לבית לשבועיים ברציפות וקיבלו את השבת בפנימייה.

ביום חמישי בערב לאחר ניקיונות יסודיים בקבוצה ומסביב לה התכנסו כולם לשיחת מנהל וצפו בסרט באולם תרבות. בשישי בבוקר נהנו החניכים בפנימייה משחיה בבריכה ובערב ערכו קבלת שבת חגיגית בקבוצה. כל זה לא הכין אף אחד לבאות...
ערב שישי גדוש וקסום שהחל בארוחת ערב שישי טעימה במיוחד שהכין צוות המטבח.  קבלת שבת מושקעת שהכין הצוות הצעיר, מיד לאחר הברכות של נתן ביטון מנכ"ל הכפר ודורון זגורי מנהל הפנימייה, עלו לבמה והמחיזו את פרשת השבוע "כי תבוא".

אנחנו ייחדנו את הפרשה וקראנו לה "כי תבוא להדסה נעורים".

ההפתעה לא איחרה להגיע עם מצגת מיוחדת של שפתיים זזות לשיר "יום שישי את יודעת". הוא הא איזו מסיבה זאת הייתה... אחרי הארוחה באולם התרבות התכנסנו ובמצגת שהכירה לנו את הצוות הצעיר המוכשר צפינו בהמשך התחרו החניכים לפי הקבוצות במשחקים וחידונים לכבוד ראש השנה ולסיום הפעילות בירכו כל החניכים שנה טובה במצגת בהשתתפותם. הערב לא נגמר לפני שפיזזנו בדיסקו מושקע ובכיבוד ברד ונקניקיות להשלמת ההנאה!

עוד נשאר לנו אויר וקמנו בבוקר נמרצים לאולימפיאדת נעורים – ספורט היתולי ייחודי בו כל הקבוצות התחרו, ובסופו חולקו מדליות וגביע לזוכים. היום רק התחיל וכבר לבריכה שוב קופצים, אחר הצהריים בטורניר ספורטיבי משתתפים ובערב בסרט שוב צופים... והנה חלפה לה שבת ראשונה פנימייה וקסומה גדושה בפעילות ושמחה במיוחד.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org