09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

ספורט ואתלטיקה

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

ספורטאים מצטיינים

אנה מטסוקביץ' – יידוי פטיש

אנה נולדה בשנת 2000 בבלארוס. יש לה אמא ואח בוגר שנשארו בבלארוס. אנה עלתה בשנת 2015 לישראל לבדה לתוכנית נעל"ה. במולדתה שיחקה במשך שבע שנים כדורגל והייתה שוערת מצטיינת. גם בישראל החלה להתאמן בכדורגל, אולם לאחר שהבינה שהכדורגל לא בשבילה היא התחילה להתאמן בשנה שעברה ביידוי פטיש משום היותה מוכשרת כבר זכתה בסגנות אלופת ישראל בגילאי קדטיות לשנת 2017.

אנה תלמידת י"ב במגמת אלקטרוניקה. השנה המטרה שלה היא לקבוע שיא אישי בגילאי נערות ולנצח את אליפות ישראל. לשם כך אנה מתאמנת מידי יום פעמיים, ובנוסף משקיעה רבות בלימודיה.

טל אבידן – רץ למרחקים בינוניים-ארוכים

טל, יליד שנת 2000, הוא תלמיד כיתה יא' הנמצא בשנתו השלישית ב"הדסה נעורים". טל הגיע מאבן יהודה הסמוכה על מנת להתפתח בקריירת הריצה שלו. מן הרגע הראשון, זיהינו כי מדובר בילד מיוחד וספורטאי מיוחד שלא מפחד להתחרות מול הגדולים ממנו.

טל עשה קפיצת מדרגה מקצועית משמעותית מאז שהגיע לתכנית וזכה במספר תחרויות, ביניהן: מקום 1 באליפות המנהל לחינוך התיישבותי במרוצי שדה, מקום שני ב-800 מ' באליפות המנהל לחינוך התיישבותי באתלטיקה ומקום 13 באליפות ישראל לקדטים במרוצי שדה. באליפות ישראל קדטים 2017 סיים במקום 4 בריצת 3000 מ' ובמקום ה-5 בריצת 1500 מ'.

באליפות ישראל 2017 במרוצי כביש סיים במקום ה-2. אנו צופים לטל עתיד מקצועי מזהיר אם ימשיך להתאמן כפי שהוא עושה כיום

עמנואל מקונן – רץ למרחקים ארוכים

עמנואל מקונן מבאר שבע, יליד 2002. הגיע לכפר בשנה שעברה, וכיום בכיתה י'. בשנת 2016 ניצח במרוץ עמק חפר לקדטים והשנה זכה במקום 1 באליפות ישראל לקדטים בריצת כביש ל-5 ק"מ. עמנואל מתאמן פעמיים ביום תחת המאמן אלמיהו פאלורו, ואנו צופים לו עתיד מזהיר בריצות ארוכות בשנים הבאות. השנה הוא נכנס לראשונה לגיל הקדטים ועליו .גם לעלות בדרג וגם לשפר את תוצאותיו האישיות

דניאל קשיש – מיידה פטיש

דניאל נולד בישראל ב-2002 ובאותה השנה נסע עם אמו לאוקראינה יחד עם אחיו הגדול. הוא לומד בתוכנית נעל"ה בכפר הנוער "הדסה נעורים" משנת 2016, השנה בכיתה י"א. המשפחה היחידה היא אמו ואחיו גדול אשר מתגוררים באוקראינה.

דניאל התחיל להתאמן באתלטיקה באוקטובר 2016 חודש וחצי אחרי שעלה לארץ בתוכנית נעל"ה לפנימייה. בגיל קטן הוא למד בבית ספר למוזיקה לנגן באוקרדיון, כך שהוא מורגל באימונים. הוא מתאמן מאוד רציני אצל ג'ניה זבולוטני ביידוי פטיש ולא מפספס אימונים. הוא אף לומד טוב בבית הספר.

בשנת 2017 הוא זכה בתואר אלוף ישראל לקדטים בידויי פטיש. הוא מצהיר כי רוצה להמשיך להתאמן, להשיג מעמד של ספורטאי מצטיין בצבא ולהמשיך לגור בכפר ולהתאמן בשירותו הצבאי.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org