09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

ספורט ואתלטיקה

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

פנטה וורקיה – רצה למרחקים בינוניים-ארוכים

פנטה הינה ילידת אתיופיה, בת 16 (כיתה י'). היא הגיעה לכפר בשנה שעברה, על מנת להתפתח באתלטיקה ובלימודים. היא מקרית אתא, שם מתגוררת משפחתה, הוריה ואחיותיה. פנטה תלמידה מצטיינת במגמת תיאטרון ולומדת לבגרות מלאה, כולל 4 יחידות מתמטיקה ואנגלית. לפנטה חשוב מאוד האיזון בין הספורט והלימודים ובאליפות ישראל לקדטיות 2015 לא הסכימה לוותר על השתתפות בהצגת התאטרון המסכמת של השנה, ובאותו ערב התחרתה באליפות ישראל ומיד לאחר מכן המשיכה להצגה.

אלמיהו המאמן מייעד אותה לריצות בינוניות של עד 3000 מ'. עד כה היא השתתפה באליפות המנהל לחינוך התיישבותי וסיימה במקום 3 בריצת 800 מ', וכן השתתפה בליגת הקדטים. העונה הזו המטרה היא לשפר זריזות וסבולת ומבחינת שיא אישי לרדת את ה-2:30 דק' בריצת 800 מ'. אלמיהו צופה לה עתיד מזהיר באתלטיקה.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org