09-8661155

צרו איתנו קשר

הדסה נעורים

בית הספר

למידע והרשמה מלאו את הטופס:

שם מלא*
נא למלא

פניה בנושא..
Invalid Input

מייל*
לא תקין

טלפון
Invalid Input

אודות בית הספר

התפיסה החינוכית

ה"אני מאמין" של בית הספר הוא רכישת השכלה ותעודת בגרות, שכן שניהם יחד הינם המפתח להצלחה בעתיד. אנו מאמינים שכל אחד יכול, ולכל אחד מגיעה הזדמנות שווה להצליח.
כדי לממש זאת אנו משקיעים מאמץ ביצירת קשר אישי, וכן משקיעים אמצעים לא מבוטלים על מנת לאפשר לתלמידים להגיע להישגים גבוהים, חוויות הצלחה ואף, לנזקקים לכך, אפשרות לצמצם פערים לימודיים. בית  הספר מטפח מצוינות אצל התלמידים בהתאם לכישרון הטבעי הטמון בכל תלמיד ומעניקים מענה רחב ומותאם אישית לכל אחד ואחת מהם. צוות בית הספר מאמין בזכותו של כל תלמיד לשינוי דרך הלימודים.

מסלול לעתיד

מדיניות ביה"ס היא להעניק ולהתאים לכל תלמיד מסלול למידה אישי ומותאם ככל הניתן לצרכיו ולקצב התקדמותו. צוות בית הספר מכוון את תלמידיו לבגרות מלאה על מנת למקסם את האפשרויות העומדות בפני התלמידים בחייהם הבוגרים. תלמידים אשר אינם בוחרים במסלול של בגרות מלאה מקבלים הזדמנות שווה להתמחות בתחומים אחרים בהם הם מצליחים יותר בשילוב של תעודת בגרות חלקית.
אנו רואים ברכישת מקצוע לחיים יעד חשוב ופועלים להתאים מסלול הכשרה מקצועית ותעודות מקצוע לתלמידים הבוחרים במסלול זה לקראת סיום חוק לימודיהם.
חשוב לנו, כמורי בית הספר, להעניק יחס אישי לכל תלמיד. המחנכים משוחחים עם התלמידים על חייהם וחלומותיהם ומגיעים לבקר אותם בביתם במהלך השנה. כל בקשה של תלמיד מטופלת באופן מידיי על ידי צוות נרחב המקיף את הילד ודואג לכל צרכיו הצוות כולל את המורה, המחנך/כת, מנהלת הבית ואף מנהלת בית הספר.
לפני כשנתיים זכה בית הספר בפרס מטעם משרד החינוך אשר מעניק לו תגמול דיפרנציאלי על התקדמות בכל התחומים.

אודות

כפר הנוער הדסה נעורים הוא קהילה חינוכית כפרית המשמשת בית חם לתלמידים, ולמחנכים כאחד. מיקומו הציורי של הכפר על צוק הנישא מעל הים התיכון מהווה מעטפת לחינוך לערכים, לאהבת האדם והטבע. חווית הלימודים בכפר מושתת על ראיה רבמקצועית בתחומי המדע והטכנולוגיה, במטרה להכין את בוגרינו להשתלבות מיטבית בחברה.

הרשמה לדיוור

מייל*
נא למלא

שם מלא*
נא למלא

יצירת קשר


כפר הנוער הדסה נעורים, בית ינאי


09-8661155


liron@neurim.org